Zájezdy na Sicílii


Sicílie,Liparské ostrovy
- pobytový zájezd s výlety

Sicílie, jižní Itálie
- poznávací zájezd

Sicílie, Tunis
- poznávací zájezd

 Zájezdy pořádá:
 CK Mayer + Crocus,
 Podolská 33, 147 00, Praha 4
 Lidická 35, 150 00, Praha 5
 tel: 241 432 483 mob: 777 845 575
 www.ckmayer.cz
 www.poznavaci-zajezdy.cz

objednejte katalog
Palermo Syrakusy Taormina-Etna-Agrigento Cefalú Liparské ostrovy

Sicílie

Jedinečná krása krajiny, pěkné pláže, množství cenných památek, to je to, proč je Sicílie velmi turisticky vyhledávaná. Mezi památkami Sicílie vynikají zachovalé řecké chrámy z období, kdy byla Sicílie jedna z nejvýznamnějších řeckých kolonií. V historii ostrova hráli důležitou úlohu i Normané, kteří zde zanechali originální mohutné stavby. Jimi se pyšní zvláště hlavní město Sicílie Palermo. Největší přírodní zajímavostí je bezesporu sopka Etna se svojí "měsíční" krajinou a rozeklanými lávovými útvary. Návštěvníci Sicílie si též nemohou nechat ujít výlet na nedaleké Liparské ostrovy, které se nachází pouze hodinku plavby ze severního pobřeží.

Sicílie, Liparské ostrovy - pobytový zájezd s výlety

12-denní zájezd,  termíny:červen, červenec, září   cena od 10 990,-
U tohoto zájezdu se výlety na zajímavá místa tohoto rozmanitého ostrova se střídají se dny odpočinku. V průběhu zájezdu navštívíte Palermo, klášter Monreale, Syrakusy, Taorminu, Cefalú aj. Nechybí výlet na Liparské ostrovy, na ostrov Vulcano. Etna

Sicílie, jižní Itálie - poznávací zájezd

14-denní zájezd,  termíny: září   cena od 12 990,-
V průběhu zájezdu navštívíte Palermo, klášter Monreale, Syrakusy, Taorminu, Cefalú, Agrigento, Selinunte, Etnu aj. Nechybí výlet na Liparské ostrovy, na ostrov Vulcano. K velmi podrobnému okruhu po Sicílii je přidáno zastavení v romantické oblasti Neapolského zálivu.

Sicílie, jižní Itálie - poznávací zájezd

14-denní zájezd,  termíny: říjen   cena od 15 990,-
V průběhu zájezdu navštívíte Palermo, klášter Monreale, Syrakusy, Taorminu, Cefalú, Agrigento, Selinunte, Etnu aj. Nechybí výlet na Liparské ostrovy, na ostrov Vulcano. K velmi podrobnému okruhu po Sicílii je přidáno zastavení v romantické oblasti Neapolského zálivu. Cesta tam i zpět je zpříjemněna lůžkovým autobusem.

Sicílie, Tunis - poznávací zájezd

14-denní zájezd,  termíny: říjen   cena od 18 990,-
Zájezd spojuje návštěvu nejzajímavějších míst Sicílie s okruhem po Tunisu.

Sicílie Palermo Syrakusy Taormina-Etna-Agrigento Cefalú Liparské ostrovy